pondelok 23. septembra 2013

Leto v kocke

Okrem publikovaných článkov z letných výletov:
- Veterány v BN
- Motozraz TT a Beckov
- Víkendový moto výletík
- Nedeľný moto výletík
- Slovenská Route 66
- Tatry
- Terchovský budzogáň
- SNP - Jankov vŕšok
- Cesta okolo sveta 2013

- splnila som si sen, teda nie úplne, ale skoro - jazdila som na koni, presnejšie teda viezla som sa na ťažnom koni.


Mám tu pre vás, aj pár nepublikovaných fotiek:

Keď boli frajerovi rodičia na dovolenke, tak sme sa trochu starali o zverinec - zajkovia, sliepky, malé sliepky a zbierali sme rajčinky, papriku, egreše a tieto krásne červeno-oranžovo-žlté kvetinky Šafránu.

Šafrán

S mojou babkou sme zbierali a zavárali slivky. Zavárali sme, aj hrušky a čučoriedky.U babky na záhrade som objavila, aj melóny.Pri venčení sme objavili všelijaké hríbiky. Fotka nie je kvalitná, ale ten hríbik bol fakt krásny - skúste použiť fantáziu.


Spravila som za vandeľ môjho obľúbeného rizotka - ryža, kuracie prsia, kukurica, hrášok, malá mrkvička, uhorky a všetko pekne osoliť a pomiešať. Mňam.


Kuriatko, zemiačiky a ryža. Prvý krát som musela rozrezať kura napoly a nebolo mi to príjemné.


Raz za čas sa nám podarilo ísť slniť do Uheriec na priehradu.


S Piňďuškom sme sa boli učiť plávať, teda iba on, ale keďže to má v krvi netrvalo to dlho.

plávajúci Piňďuško

Trošku sa, aj zasvinil, ale veľmi ho to bavilo.

zašpinený Piňďuško

Ale keďže, leto nás už opustilo a aj ja som sa tým už zmierila a musela som sa vzdať mojich letných záclon a letnej výzdoby, tak sa ideme "tešiť" na jeseň a zimu. Neznášam tieto ročné obdobia. Počasie nevie čo chce. Ja neviem čo si obliecť a všetko je také smutné. (Zaujímavosť - Záclony som oprala s novou čiernou mikinou a už sú našedlé :( No čo som ja niekedy "šikulka".)


Učila som sa fotiť s foťákom, aj to mi P. napísal ic fotiť mesiac, tak som fotila a vualá. Chce to ešte tréning, ale aj tak som na seba pyšná, keďže zvyčajne sa mi trasú ruky a netrafím sa, ale musím sa priznať použila som ako statív bicykle :D


Ako spieva Nelly Furtado - Why do all good things come to an end? Nemám rada jeseň, aj keď je plná farieb. Nemám rada zimu, lebo sneh sa mení na bačorinu. Milujem leto - malo oblečenia, teplo, teplo, teplo, všade krásne farby, život, zábavy, výlety. Zima mi príde ako zalezenie do nory a nič z toho života.Ak máte radi jeseň-zimu dajte mi nejaké typy, triky čo robíte v tomto škaredom ročnom období, aby bol život krajší.
Prajem krásny deň :)

6 komentárov:

 1. Tá fotka s mesiacom je krásna .. musíš mať naozaj dobrý objektív :)
  www.karinvirag.blogspot.sk

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem. No bodaj by bol môj. Mám ho len vypujčený od frajera, ale nie som si ešte istá či mu ho vrátim. Zamilovala som sa :D

   Odstrániť
 2. Havniko je úžasný :) Pred koňami mám rešpekt, asi by som sa bála naňho vyliezť, ale je super, že ty si si takto splnila tvoj sen :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem najúžasnejší. Ako každý domáci maznák.:) Ja som mala tiež rešpekt, keďže výšok sa bojím a zvieratká nemajú radi bojkov, ale ako som vysadla a kúsok som s ním šla začalo ma to baviť a jazdila by som aj častejšie. :)

   Odstrániť
 3. Krásne fotky. Mesiac je úplne super! :) :D

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za komentár. Teším sa z každého jedného :)

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...