štvrtok 14. marca 2019

Sandra Brownová - Tiene minulosti


Anotácia:
Drsný Chad pomôže Leigh vo chvíli najväčšej núdze. Leigh je prekvapená, ako rýchlo podľahla jeho čaru, a nemôže naňho zabudnúť.
O knihe:
original - Shadows of yesterday
- nepochádza zo žiadnej série
obálka - ale však nie je zlá, len mne sa až tak nepáči, ale to je asi kvôli tomu, že som si ich predstavovala inak
dej sa odohráva - Midland (Západný Texas); blízka minulosť

Moje pocity:
- 28.2-7.3.2019
- nejaká tenká knižočka, ale Sandra má dosť takých
- knihu som si vyberala spomedzi 7 tak, že som si prečítala prvých pár viet (inokedy sa rozhodujem podľa anotácie) a bolo to celkom fajn. Také iné ako inokedy.
- najskôr som si myslela, že Leigh mala dopravnú nehodu, ale kdeže ona rodila a Chad jej pritom asistoval. Vo filmoch som to už videla, ale v knihe som také niečo ešte asi nezažila.
- na prvý pohľad Chad pôsobil ako milý, sympatický, ale trochu zanedbaný chlap. Nie teda zanedbaný, že by sa nekúpal, ale proste, že sa nestaral ako chodí oblečený, že bol špinavý od práce, v špinavej dodávke... Postupne sa z neho vykľúval sympatický fešák. Človek sa musel do neho aspoň trochu buchnúť, až na tú jeho blbú robotu. Síce zaujímavá, ale ani mne by sa nepáčilo, keby moja polovička robila niečo také.
- Leigh robila výzdobu v nákupných strediskách. Zaujímavé. O takom niečom som ešte nečítala a rada by som si prečítala viac. Škoda, že tam toho až toľko nebolo písaného, ale niečo málo sa našlo.
- škoda, že bolo predvídateľné, čo asi za prácu robí Chad, aj keď som si nebola stopercentne istá. Aj o jeho práci by som si prečítala viac. Táto práca ma celkom zaujíma (ak chcete vedieť viac musíte siahnuť po knihe).
- jej dcéra Sarah bola úplne chutné dieťatko. Brala by som také. Pekná, poslušná, také malé zlaté klbko...
- prišlo mi to trochu také zvláštne, že spolu spávali, ale cez noc spolu neostávali, lebo chceli byť slušní alebo ako to povedať. Nie je to čudné?
- v knihe okrem Leight, Chada a malej Sarah boli aj jej a jeho rodičia a ešte nejakých pár vedľajších postavičiek
- kniha bola dobrá, bavila ma, ale chýbalo jej niečo na vyrazenie dychu. Bolo to také príjemné, oddychové čítanie na hnusné večery alebo krátku dovolenku. Som rada, že som si knihu prečítala, možno by som sa k nej ešte niekedy vrátila, ale keďže tam toho bolo dosť takéto čo sa dalo predvídať, tak to nebolo nič zázračné, ale za prečítanie kniha určite stojí. Bolo to také rodinné čítaníčko.

Za mňa:

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Ďakujem za komentár. Teším sa z každého jedného :)

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...